Twistage Integration (6.x-1.0) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Username
ur: اسم صارف

en: Type
ur: قِسم

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: Block
ur: بلاک

en: Page
ur: صفحہ

en: Site name
ur: سائٹ کا نام
