Twistage Integration (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Password
az: Parol

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Path
az: Yol

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Site name
az: Sayt adı

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Page settings
az: Səhifə parametrləri
