Twistage Integration (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Type
et: Liik

en: Password
et: Parool

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Path
et: Tee

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Order
et: Järjestus

en: Create profile
et: Loo profiil

en: Profile name
et: Profiili nimi

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Page settings
et: Lehekülje sätted

en: Profile settings
et: Profiili seaded

en: Profile ID
et: Profiili ID
