Twistage Integration (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Username
fa: نام کاربری

en: Type
fa: نوع

en: Password
fa: گذرواژه

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Path
fa: مسیر

en: Block
fa: بلوک

en: Page
fa: صفحه

en: Site name
fa: نام سایت

en: Global settings
fa: تنظیمات سراسری

en: Order
fa: سفارش

en: Profile name
fa: نام پروفایل

en: Autoplay
fa: پخش خودکار

en: Page settings
fa: تنظیمات صفحه

en: Profile ID
fa: شناسه پروفایل
