Twistage Integration (6.x-1.0) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Type
ht: Tip

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Site name
ht: Non sit la
