Twistage Integration (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Type
jv: Tipe

en: Password
jv: Sandhi

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Site name
jv: Jeneng Situs

en: Global settings
jv: Sétingan global

en: Order
jv: Urutan
