Twistage Integration (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Path
lt: Kelias

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Order
lt: Tvarka

en: Create profile
lt: Sukurti profilį

en: Profile name
lt: Profilio pavadinimas

en: Page settings
lt: Puslapio nustatymai
