Twistage Integration (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Type
lv: Veids

en: Password
lv: Parole

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Path
lv: Ceļš

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Order
lv: Secība

en: Create profile
lv: Izveidot profilu

en: Profile name
lv: Profila nosaukums

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Page settings
lv: Lapas iestatījumi
