Twistage Integration (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Path
nl: Pad

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Site name
nl: Naam van de website

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Order
nl: Volgorde

en: Create profile
nl: Profiel aanmaken

en: Profile name
nl: Profielnaam

en: Page header
nl: Paginakop

en: Page footer
nl: Paginavoet

en: Player settings
nl: Speler-instellingen

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Page settings
nl: Pagina-instellingen

en: Delete profile
nl: Profiel verwijderen

en: Active?
nl: Actief?

en: Video ID
nl: Video-ID

en: The primary identifier for a profile.
nl: De primaire sleutel voor een profiel.

en: Profile ID
nl: Profiel-ID
