Twistage Integration (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Type
ro: Tip

en: Password
ro: Parolă

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Path
ro: Cale

en: Block
ro: Bloc

en: Page
ro: Pagina

en: Site name
ro: Numele sitului

en: Global settings
ro: Setări generale

en: Order
ro: Comandă

en: Profile name
ro: Nume profil

en: Page settings
ro: Setări pagină

en: Delete profile
ro: Șterge profilul

en: Profile settings
ro: Setări Profil
