Twistage Integration (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Type
th: ประเภท

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Save
th: บันทึก

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Site name
th: ชื่อเว็บไซต์

en: Global settings
th: ตั้งค่าทั่วไป

en: Order
th: เรียงตาม

en: Page settings
th: การตั้งค่าหน้า
