Twitter (6.x-2.6) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Private
sv: Privat

en: Description
sv: Beskrivning

en: error
sv: fel

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Message
sv: Meddelande

en: Password
sv: Lösenord

en: Name
sv: Namn

en: Import
sv: Importera

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Node types
sv: Nodtyper

en: Never
sv: Aldrig

en: Location
sv: Plats

en: Message text
sv: Meddelandetext

en: Save changes
sv: Spara ändringar

en: Full name
sv: Fullständigt namn

en: Source
sv: Källa

en: Account
sv: Konto

en: Default format string
sv: Förvald formateringssträng

en: The message that should be sent. You may include the following variables: %site_name, %username, %node_url, %node_type, %title, %teaser, %body. Not all variables will be available in all contexts.
sv: Meddelandet som ska skickas. Du kan inkludera följande variabler: %site_name, %username, %node_url, %node_type, %title, %teaser, %body. Alla variabler är inte tillgängliga i alla sammanhang.

en: Cannot use %author token in this context.
sv: Kan inte använda ersättningstecken %author i det här sammanhanget.

en: Twitter account
sv: Twitterkonto
