Twitter (6.x-3.0-beta1) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sq: Elemino

en: Description
sq: Përshkrimi

en: error
sq: gabim

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: importo

en: URL
sq: Adresa URL

en: Post
sq: Dërgimi

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Location
sq: Vendodhja

en: Account
sq: Profili

en: The message that should be sent. You may include the following variables: %site_name, %username, %node_url, %node_type, %title, %teaser, %body. Not all variables will be available in all contexts.
sq: Mesazhi që duhet dërguar. Mund të përdoren të ndryshueshmet si në vijim: %site_name, %username, %node_url, %node_type, %title, %teaser, %body. Jo të gjitha të ndryshueshmet do të jenë në dipozicion në tl gjithë kontekstet.

en: Cannot use %author token in this context.
sq: I pamundur përdorimi i token %author në këtë kontekst.
