Twitter (6.x-3.0-beta3) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Description
be: Апісаньне

en: error
be: памылка

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Message
be: Паведамленьне

en: Password
be: Пароль

en: Post
be: Допіс

en: Never
be: Ніколі

en: Source
be: Крыніца
