Twitter (6.x-3.0-beta4) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: error
km: កំហុស

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Message
km: សារ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Import
km: នាំចូល

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Post
km: ប្រកាស

en: Never
km: កុំ

en: Location
km: ទីតាំង

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Account
km: គណនី

en: Cannot use %author token in this context.
km: មិនអាច​ប្រើ​ថូខឹន %author ក្នុង​បរិបទ​នេះ ។
