Twitter (6.x-3.0-beta5) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: error
am: ስህተት

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Message
am: መልእክት

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Name
am: ስም

en: Import
am: አስመጣ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Location
am: ቦታ

en: Source
am: ምንጭ

en: Account
am: መለያ
