Twitter (6.x-3.0-beta5) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: error
pa: ਗ਼ਲਤੀ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Account
pa: ਅਕਾਊਂਟ
