Twitter (6.x-3.0-beta5) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Private
sk: Súkromné

en: Description
sk: Popis

en: error
sk: chyba

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Post
sk: Príspevok

en: Node types
sk: Typy uzlov

en: Never
sk: Nikdy

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Message text
sk: Text správy

en: Callback URL
sk: URL spätného volania

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Full name
sk: Celé meno

en: Source
sk: Zdroj

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
sk: Uprednostnite jednoduchý text pre vyhnutie sa problémom s HTML entitami!

en: Account
sk: Účet

en: Default format string
sk: Predvolený formát reťazca

en: Cannot use %author token in this context.
sk: V tomto prípade nemôťete použiť premennú %author.
