Twitter (6.x-3.0-beta6) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Node types
da: Indholdstyper

en: Location
da: Placering

en: Replacement patterns
da: Makroer

en: Account
da: Konto

en: Cannot use %author token in this context.
da: Kan ikke bruge %author-symbol i denne sammenhæng.
