Twitter (6.x-5.3) - en to cs translation catalogue (35 entries)

en: Image size
cs: Velikost obrázku

en: Delete
cs: Smazat

en: Private
cs: Soukromé

en: Description
cs: Popis

en: error
cs: chyba

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: Message
cs: Zpráva

en: Image
cs: Obrázek

en: Center
cs: Na střed

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Post
cs: Příspěvek

en: Node types
cs: Typy obsahu

en: Never
cs: Nikdy

en: Sender
cs: Odesílatel

en: Location
cs: Místo

en: Message text
cs: Text zprávy

en: %time ago
cs: před %time

en: Medium
cs: Střední

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Full name
cs: Celé jméno

en: Source
cs: Zdroj

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Alignment
cs: Zarovnání

en: Missing
cs: Chybějící

en: Global
cs: Globální

en: Reply
cs: Odpovědět

en: Account
cs: Účet

en: Default format string
cs: Výchozí formátovací řetězec

en: Cannot use %author token in this context.
cs: Není možné použít token %author v tomto kontextu.
