Twitter (6.x-5.3) - en to el translation catalogue (36 entries)

en: Image size
el: Μέγεθος εικόνας

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: error
el: σφάλμα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: Message
el: Μήνυμα

en: Image
el: Εικόνα

en: Center
el: Κέντρο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Post
el: Καταχώρηση

en: Node types
el: Τύποι ύλης

en: Never
el: Ποτέ

en: Sender
el: Αποστολέας

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Message text
el: Κείμενο μηνύματος

en: %time ago
el: %time πριν

en: Medium
el: Μέσο

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Full name
el: Πλήρες όνομα

en: Source
el: Πηγή

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Alignment
el: Στοίχιση

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα

en: Global
el: Καθολικό

en: Reply
el: Απάντηση

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
el: Προτιμήστε αντικαταστάτες raw-text στο κείμενο για αποφυγή προβλημάτων στην HTML!

en: Account
el: Λογαριασμός

en: Cannot use %author token in this context.
el: Δεν είναι δυνατή η χρησιμοποίηση του κουπονιού %author σε αυτό το γενικό πλαίσιο.
