Twitter (6.x-5.3) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Image size
eo: Bildogrando

en: Delete
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: error
eo: eraro

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Post
eo: Afiŝo

en: Never
eo: Neniam

en: Location
eo: Loko

en: Medium
eo: Medio

en: Reply
eo: Respondu

en: Account
eo: Konto

en: Cannot use %author token in this context.
eo: Ne povas uzi %author eron en ĉi tiu kontekto.
