Twitter (6.x-5.3) - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Image size
ka: სურათის ზომა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: error
ka: შეცდომა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Post
ka: პოსტი

en: Never
ka: არასდროს

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: %time ago
ka: %time-ის წინ

en: Medium
ka: საშუალო

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: Source
ka: წყარო

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Global
ka: გლობალური
