Twitter (6.x-5.3) - en to ku translation catalogue (26 entries)

en: Image size
ku: قەبارەی وێنە

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Private
ku: تایبەت

en: Description
ku: دەربارە

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: Message
ku: پەیام

en: Image
ku: وێنە

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Post
ku: بڵاوکراوە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Location
ku: شوێن

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Reply
ku: وه‌ڵام بدەوە

en: Account
ku: هەژمار
