Twitter (6.x-5.3) - en to ps translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Message
ps: پيغام

en: Image
ps: انځور

en: Center
ps: منځ

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: URL
ps: پته (URL)

en: Never
ps: هيڅکله

en: %time ago
ps: %time مخکې

en: Medium
ps: منځنى

en: Save changes
ps: بدلونونه خوندي کول

en: Source
ps: سرچينه

en: Alignment
ps: پرليكتيا

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Missing
ps: ورك

en: Reply
ps: ځواب

en: !message
ps: !پيغام
