Twitter (6.x-5.3) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Image size
sl: Velikost slike

en: Delete
sl: Izbriši

en: Description
sl: Opis

en: error
sl: napaka

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Message
sl: Sporočilo

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Post
sl: Objava

en: Never
sl: Nikoli

en: Location
sl: Mesto

en: Medium
sl: Srednja

en: Reply
sl: Odgovori

en: Account
sl: Račun
