Twitter (6.x-5.3) - en to te translation catalogue (26 entries)

en: Image size
te: బొమ్మ కొలత

en: Delete
te: తొలగించు

en: Private
te: వ్యక్తిగత

en: Description
te: వివరణ

en: error
te: సమస్య

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Message
te: సందేశం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Post
te: టపా

en: Location
te: ప్రాంతం

en: %time ago
te: %time క్రితం

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Save changes
te: మార్పులను భద్రపరచు

en: Full name
te: పూర్తి పేరు

en: Source
te: మూలం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Reply
te: స్పందించు

en: Account
te: ఖాతా

en: Login name
te: ప్రవేశపు పేరు
