Twitter (6.x-5.4) - en to bs translation catalogue (22 entries)

en: Image size
bs: Veličina slike

en: Delete
bs: Briši

en: Description
bs: Opis

en: error
bs: greška

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: Message
bs: Poruka

en: Image
bs: Slika

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Post
bs: Članak

en: Location
bs: Lokacija

en: %time ago
bs: prije %time

en: Medium
bs: Srednje

en: Save changes
bs: Snimi promjene

en: Source
bs: Izvor

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: Global
bs: Globalni

en: Reply
bs: Odgovori

en: Account
bs: Korisnički račun

en: Profile URL
bs: Profil URL
