Twitter (6.x-5.4) - en to cy translation catalogue (25 entries)

en: Image size
cy: Maint delwedd

en: Delete
cy: Dileu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: error
cy: gwall

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: Message
cy: Neges

en: Image
cy: Delwedd

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Post
cy: Cofnod

en: Never
cy: Byth

en: Location
cy: Lleoliad

en: %time ago
cy: %time yn ôl

en: Medium
cy: Canolig

en: Full name
cy: Enw llawn

en: Alignment
cy: Aliniad

en: Global
cy: Eang

en: Reply
cy: Ateb

en: Account
cy: Cyfrif

en: Profile URL
cy: Proffil URL

en: Cannot use %author token in this context.
cy: Methu defnyddio tocyn %author yn y cyd-destun yma.
