Twitter (6.x-5.4) - en to jv translation catalogue (23 entries)

en: Image size
jv: Ukuran gambar

en: Delete
jv: Busak

en: Description
jv: Katrangan

en: error
jv: salah

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: Message
jv: Pesen

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Never
jv: Ora tahu

en: Location
jv: Lokasi

en: %time ago
jv: %time kepengker

en: Medium
jv: Sedheng

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Reply
jv: Balesan

en: Account
jv: Akun
