Twitter (6.x-5.4) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Image size
mn: Зургийн хэмжээ

en: Delete
mn: Устгах

en: Private
mn: Хувийн

en: Description
mn: Тайлбар

en: error
mn: алдаа

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Post
mn: Бичлэг

en: Location
mn: Байрлал

en: Medium
mn: Дундаж

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
