Twitter (6.x-5.4) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Image size
ne: तस्विरको आकार

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Private
ne: निजि

en: Description
ne: विवरण

en: error
ne: त्रुटि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Message
ne: सन्देश

en: Center
ne: केन्द्र

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Location
ne: स्थान

en: %time ago
ne: %time अगाडी

en: Medium
ne: माध्यम

en: Source
ne: स्रोत

en: Account
ne: खाता
