Twitter (6.x-5.4) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Image size
sr: Величина слике

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: error
sr: грешка

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име
