Twitter (6.x-5.4) - en to fi translation catalogue (37 entries)

en: Image size
fi: Kuvan koko

en: Delete
fi: Poista

en: Private
fi: Yksityinen

en: Description
fi: Kuvaus

en: error
fi: virhe

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: Message
fi: Viesti

en: Image
fi: Kuva

en: Center
fi: Keskellä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Post
fi: Kirjoitus

en: Node types
fi: Sisältötyypit

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Location
fi: Sijainti

en: %time ago
fi: %time sitten

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Full name
fi: Koko nimi

en: Source
fi: Lähde

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Alignment
fi: Tasaus

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Missing
fi: Puuttuu

en: Global
fi: Yleinen

en: Reply
fi: Vastaa

en: Added by
fi: Lisääjä

en: Account
fi: Käyttäjätili

en: Profile URL
fi: Profiilin verkko-osoite

en: Cannot use %author token in this context.
fi: Tässä yhteydessä ei voi käyttää %author-muuttujaa.

en: Twitter account
fi: Twitter tili
