Twitter (6.x-5.4) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Image size
hy: Նկարի չափ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: error
hy: սխալ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Post
hy: Գրառում

en: Never
hy: Երբեք

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: %time ago
hy: %time առաջ

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Left
hy: Ձախ

en: Reply
hy: Պատասխան
