Twitter (6.x-5.4) - en to is translation catalogue (30 entries)

en: Image size
is: Stærð myndar

en: Delete
is: Eyða

en: Description
is: Lýsing

en: error
is: villa

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: Message
is: Skilaboð

en: Image
is: Mynd

en: Center
is: Miðja

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: URL
is: vefslóð

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Post
is: Færsla

en: Never
is: Aldrei

en: Sender
is: Sendandi

en: Location
is: Staðsetning

en: Message text
is: Skilaboðatexti

en: %time ago
is: %time síðan

en: Medium
is: Miðlungs

en: Save changes
is: Vista breytingar

en: Full name
is: Fullt nafn

en: Alignment
is: Jöfnun

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Reply
is: Svara

en: Account
is: Aðgangur
