Twitter (6.x-5.4) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: error
os: рæдыд

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: None
os: Нæйы

en: Message
os: Хъусинаг

en: Image
os: Сурæт

en: Center
os: Центр

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном
