Twitter (6.x-5.4) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Image size
si: රූපයෙහි ප්‍රමාණය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Private
si: පුද්ගලික

en: Description
si: විස්තරය

en: error
si: දෝෂය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Account
si: ගිණුම
