Twitter (6.x-5.4) - en to vi translation catalogue (37 entries)

en: Image size
vi: Kích cỡ ảnh

en: Delete
vi: Xóa

en: Private
vi: Riêng tư

en: Description
vi: Mô tả

en: error
vi: lỗi

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: None
vi: Không có

en: Message
vi: Thông điệp

en: Image
vi: Ảnh

en: Center
vi: Giữa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Post
vi: Bài gửi

en: Node types
vi: Kiểu node

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Sender
vi: Người gửi

en: Location
vi: Vị trí

en: %time ago
vi: cách đây %time

en: Medium
vi: Vừa

en: Save changes
vi: Lưu các thay đổi

en: Full name
vi: Họ và tên

en: Source
vi: Nguồn

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: Alignment
vi: Căn chỉnh

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Missing
vi: Bị mất

en: Global
vi: Chung

en: Reply
vi: Phản hồi

en: Created time
vi: Thời gian tạo

en: Account
vi: Tài khoản

en: Default format string
vi: Chuỗi định dạng mặc định

en: Favorite
vi: Ưa thích
