Twitter Profile Widget (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Dimensions
id: Dimensi

en: Appearance
id: Penampilan

en: Show avatars
id: Tampilkan avatar

en: Behavior
id: Perilaku
