Twitter Profile Widget (6.x-1.5) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Dimensions
pl: Wymiary

en: Main settings
pl: Główne ustawienia

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Behavior
pl: Zachowanie

en: Preferences
pl: Preferencje
