Twitter Profile Widget (6.x-1.6) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Main settings
ca: Paràmetres principals

en: Widget type
ca: Tipus de giny

en: Appearance
ca: Aparença

en: External
ca: Extern

en: Preferences
ca: Preferències
