Twitter Profile Widget (6.x-1.6) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Dimensions
fa: ابعاد

en: Widget type
fa: نوع

en: Appearance
fa: ظاهر

en: External
fa: خارجی

en: Behavior
fa: رفتار
