Twitter Profile Widget (6.x-1.6) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Dimensions
he: מימדים

en: Widget type
he: סוג ווידג'ט

en: Appearance
he: מראה

en: External
he: חיצוני

en: Behavior
he: התנהגות
