Twitter Profile Widget (6.x-1.6) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Dimensions
hu: Kiterjedés

en: Main settings
hu: Fő beállítások

en: Widget type
hu: Felületi elem típusa

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: External
hu: Külső

en: List name
hu: A lista neve

en: Transparent
hu: Átlátszó

en: Behavior
hu: Viselkedés

en: Preferences
hu: Beállítások
