Twitter Profile Widget (6.x-1.6) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Dimensions
pt: Dimensões

en: Main settings
pt: Definições principais

en: Widget type
pt: Tipo de widget

en: Appearance
pt: Aparência

en: External
pt: Externo

en: List name
pt: Nome da lista

en: Transparent
pt: Transparente

en: Behavior
pt: Comportamento

en: Internal
pt: Interno
