Twitter Profile Widget (6.x-1.6) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Dimensions
ro: Dimensiuni

en: Widget type
ro: Tip control

en: Appearance
ro: Aspect

en: External
ro: Extern
