Twitter Profile Widget (6.x-1.6) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Dimensions
ru: Размеры

en: Main settings
ru: Основные настройки

en: Widget type
ru: Тип виджета

en: Appearance
ru: Оформление

en: External
ru: Внешний

en: Transparent
ru: Прозрачный

en: Show avatars
ru: Показывать аватары

en: Behavior
ru: Поведение

en: Preferences
ru: Настройки

en: Internal
ru: Внутренний
