Twitter Profile Widget (6.x-1.6) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Dimensions
sv: Mått

en: Main settings
sv: Huvudinställningar

en: Widget type
sv: Typ av widget

en: Appearance
sv: Utseende

en: External
sv: Extern

en: List name
sv: Listrubrik

en: Transparent
sv: Genomskinlig

en: Behavior
sv: Beteende
