Twitter Profile Widget (6.x-1.6) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Dimensions
uk: Розміри

en: Main settings
uk: Основні налаштування

en: Widget type
uk: Тип віджета

en: Appearance
uk: Вигляд

en: External
uk: Зовнішнє

en: List name
uk: Назва списку

en: Transparent
uk: Прозорий

en: Show avatars
uk: Показувати аватари

en: Behavior
uk: Поведінка

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Internal
uk: Внутрішнє

en: Me
uk: Моє
